Naudoti ar nauji plastikiniai langai? Atsakyti bus lengva...

 


Statybas besiruošiantis žmogus turi tiek daug pasirinkimų, kad nieko keista, jog gali prireikti ir specialistų konsultacijos. Tačiau yra ir tokių klausimų, į kuriuos galima atsakyti ir patiems, išvengiant kreipimosi į specialistus. Pavyzdžiui, vienas tokių klausimų yra ir šis: kas geriau – naudoti ar nauji plastikiniai langai? Belieka tik pridurti, jog jei šį klausimą suskaidysite į keletą smulkesnių klausimų ir užduosite juos sau, tai tikrai surasite teisingiausią ir maksimaliai naudingiausią sprendimą. Tad, kokius klausimus vis dar verta užduoti, jei nežinote, koks gaminys – naudoti ar nauji plastikiniai langai geriausiai galėtų pateisinti jūsų lūkesčius?

Ar  langai nebūtinai turi pasižymėti  puikiai garso bei šilumos izoliacija?

Kai statomi gyvenamosios paskirties pastatai, t y., tiesiog gyvenamieji namai, tokiu atveju siekiama, kad juose gyventi būtų kuo šilčiau, jaukia ir ramiau. Tokį sprendimą galima įgyvendinti pasirinkus langus, pasižyminčius puikioms garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis. Tačiau nereikia  pamiršti, kad statant daugelį kitų pastatų, pavyzdžiui, angarus, gamybinės paskirties pastatus šie kriterijai nebėra tokie svarbūs. Tad, jei ir jums nėra svarbu, ar langai pasižymės aukščiausiomis šilumos bei garso izoliacinėmis savybėmis, atminkite, kad visai nebūtina investuoti į naujus plastikinius langus – tikėtina, kad puikiai tiks ir naudoti.

Ar jums nėra svarbi estetinė išraiška?

Siekiant geriau suprasti, kokie langai – naudoti ar nauji pateisintų jūsų lūkesčius visų šimtu procentų, reikėtų pagalvoti ir apie estetinę išvaizdą. Tiesa, daug svarstyti neteks – viskas labai  paprasta: tiesiog atsakykite sau į klausimą – ar langai galėtų turėtų smulkių išvaizdos defektų? Jei taip, ( o tokio atsakymo dažniausiai sulaukiama tada, kai reikalingi plastikiniai langai gamybinėms patalpoms, garažams ar angarams), tokiu atveju jums tikrai nebūtina investuoti į naujus langus – puikiai tiks naudoti.

Ar norite, kad langų kaina būtų kuo žemesnė?

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu pagalvoti  apie gaminio kainą. Ne paslaptis, kad kai kuriais atvejais, ypač tuomet, kai reikalingi dideli langų kiekiai, siekiam, kad biudžetas, kuris ir bus skirtas jiems įsigyti, būtų kuo kuklesnis. Taigi, belieka tik pridurti, kad jei ir jums svarbu, kad biudžetas būtų kuo kuklesnis, turėtumėte teikti pirmenybę naudotiems langams: lyginant naudotus langus su naujais, įsigyjant pirmuosius, galima sutaupyti net apie keliasdešimt procentų visos šiam pirkiniui skirtos sumos.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad nėra sunku nuspręsti, koks pasirinkimas – naudoti ar nauji plastikiniai langai yra pats geriausias – tiesiog atsakykite sau į dar kelis klausimas ir tikrai žinosite, kam teikti pirmenybę. Jei jums nėra svarbi estetinė išvaizda, šilumos bei garso izoliacinės savybės, o taip pat – pageidaujate kuo patrauklesnės kainos, verta rinktis naudotus plastikinius langus.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Prasmingi gimtadienio sveikinimai: išsirinkti bus lengviau, jei...

Camo tvirtinimo sistema: kas tai ir kokie yra šio pasirinkimo privalumai?