Prasmingi gimtadienio sveikinimai: išsirinkti bus lengviau, jei...

 


Nereikia ir akyti, kiekvienas iš mūsų per metus dažniausiai būname pakviesti bent į kelis ar net keliolika gimtadienio vakarėlių. Na, o jiems, žinoma būtina ir tinkamai pasiruošti – ne tik patys turime pasipuošti, bet ir pasirūpinti dovana bei priedais prie jos. Taigi, prie pagrindinės dovanos dar būna pridedamos gėlės, ir, žinoma, prasmingi gimtadienio sveikinimai. Tačiau tikrai nesunku pastebėti, kad šiandien jie sudaro ypač didelę įvairovę – galime rinktis iš daugybės pasirinkimų. Tačiau, kaip suprasti, kuris iš jų būtų pats geriausias Galite būti tikri – išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikrus kriterijus. Taigi, šį kartą norime aptarti tam tikrus kriterijus, dėl kurių, galimas pasirinkimų skaičius gerokai sumažės.

Koks bus sveikinimo formatas?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad gimtadienio sveikinimai šiandien jau s apima ypač įvarius formatus, todėl jums jau visai nebūtina apsiriboti vien tik gimtadienio atviruko sveikinimais su žodžiais – šiandien jau galite rinktis ir audio ar video klipą. Taigi, jums belieka tik nuspręsti, kokiu formatu norite apsveikinti sau svarbų žmogų, ir galimų pasirinkimų skaičius iš karto sumažės.

Kam bus skirtas sveikinimas?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad kiekvienas iš mūsų sveikiname įvarius žmones – mamą, tėtį, antrą pusę, vaikus, seseris, brolius, draugus, kolegas ir t.t. Taigi, jei jums yra ypač sunku išsirinkti iš daugybės sveikinimų, tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, kam jis  bus dedikuotas. Ir iš karto rinkitės tą sveikinimų kategoriją, kuri ir yra skirta jums dominančiam asmeniui. Tai padarius galimų pasirinkimų skaičius taip pat gerokai sumažės.

Ar galima nusiųsti el. paštu, sms žinute?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad tikrai ne visus žmones galime pasveikinti gyvai, t.y., nuvykę į jų organizuojamą šventę – labai dažnai, dėl įvairių aplinkybių tenka sveikinti nuolatiniu būdu. Na, o tai yra ypač patogu padaryti nusiunčiant sveikinimą el. paštu arba sms žinute. Tad, jei ir jūsų ruošiatės sveikinti sau svarbų žmogų nuotoliniu būdu, iš karto atkreipkite dėmesį į tuos sveikinimus, kuriuos patogu nusiųsti el. paštu ar sms žinute – pasirinkimas gerokai sumažės.

Taigi, nors prasmingi gimtadienio sveikinimai šiandien sudaro kaip niekada didelį pasirinkimą, tai dar tikrai nereiškia, kad jums turi būti sunku išsirinkti. Tiesiog tereikia atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus (pasirinkti formatą, identifikuoti statusą, o taip pat – nuspręsti, ar sveikinsite nuotoliniu būdu), ir galimų pasirinkimų skaičius tikrai sumažės, o tuomet jau ir išsirinkti bus kur kas lengviau. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad visada egzistuoja ir kita išeitis – sveikinimo žodžius galite sugalvoti ir jūs patys. Tai bus autentiška, gražu ir labai nuoširdu.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Camo tvirtinimo sistema: kas tai ir kokie yra šio pasirinkimo privalumai?

Naudoti ar nauji plastikiniai langai? Atsakyti bus lengva...